Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Instytut Archeologii UJ

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Doktoranci Instytutu Archeologii UJ

I rok

Magdalena Lewandowska                                         
Joanna Markiewicz                                                       
Patrycja Piorun                                             

II rok

Tomasz Gwiazda                                                           
Katarzyna Lajs
Szymon Walkowski

Przedłużenie studiów po II roku
Alicja Jurkiewicz-Cora                        

III  rok

Konrad Abramczuk                                                       
Daria Białobrzecka                                                         
Dorota Bojkowska`                                                        
Paulina Dąbrowska                                                       
Adriana Drabik                                                                
Marcin Gamrat                                                               
Maciej Jabłoński                                                            
Joanna Jędrysik                                                                             
Robert Kenig                                                                    
Julia Kościuk-Załupka                                                                
Magdalena Krzemień                                                  
Krzysztof Michalczewski                                       
Jakub Nawrot                                                               
Tomasz Oberc                                                             
Magdalena Okońska                                                 
Justyna Rzońca                                                   
Karol Sobolewski                                                   
Anna Słupianek                                                                       
Elżbieta Trela-Kieferling                                             
Magdalena Więckowska
Weronika Winiarska

Przedłużenie studiów po  III roku

Trzebiński Jerzy                                                       

IV rok

Brzeska-Zastawny Agnieszka                                          
Demchuk Yevheniya                                               
Kalita Mateusz                                                           
Koczwara Paulina                                                        
Kowalczyk-Matys Paulina                                          
Olbrot Jadwiga                                                            
Rosowska Justyna                                                         
Wydrzycki Albert

I przedłużenie po IV roku

Gołyźniak Paweł                                                   
Jellonek Szymon                                                          
Rak Krzysztof                                                              
Skłucki Jakub                                                            
Wilk Stanisław                                                          
Zając Barbara
Zakrzeńska Justyna                                                        

II i kolejne przedłużenie

Gil-Drozd Agnieszka
Kajzer Małgorzata
Karmowski Jacek
Kraszewska Anna                                                        
Kubica-Grygiel Anna
Kucia Agata
Link-Lenczowski Michał
Stefański Damian
Wacławik Maciej
Wagner Tomasz