Doktoranci Instytutu Archeologii UJ

Doktoranci IA UJ w roku 2014/2015

I rok

  1. Białobrzecka Daria                                                         
  2. Brzeska-Pasek Agnieszka                                                         
  3. Demchuk Yevheniya                                                     
  4. Jurkiewicz Alicja                                                                              
  5. Kalita Mateusz                                                                 
  6. Koczwara Paulina                                                           
  7. Kowalczyk-Matys Paulina                                           
  8. Lewkowicz Ada                                                               
  9. Nawrot Jakub                                                                  
  10. Raczyńska Marta                                                            
  11. Rosowska Justyna                                                          
  12. Wydrzycki Albert                                                            

II rok

  1. Gołyźniak Paweł                                                                           
  2. Hanus Kasper                                                                 
  3. Jellonek Szymon                                                           
  4. Olbrot Jadwiga                                                               
  5. Rak Krzysztof                                                                  
  6. Skłucki Jakub                                                                  
  7. Trzebiński Jerzy                                                                             
  8. Wilk Stanisław                                                                
  9. Zając Barbara                                                                  
  10. Zakrzeńska Justyna                                                                      

III  rok

  1. Bulas Jan                                                                           
  2. Kajzer Małgorzata                                                        
  3. Karmowski Jacek                                                           
  4. Kraszewska Anna                                                          
  5. Link-Lenczowski Michał                                                              
  6. Pankowska (Kozłowska) Anna                                
  7. Bernard Ronka                                                               
  8. Sakura Sanada                                                                
  9. Stefański Damian                                                          
  10. Wacławik Maciej                                                           
  11. Wagner Tomasz                                                             

IV rok

  1. Adamski Bartosz                                                            
  2. Gil-Drozd Agnieszka                                                    
  3. Kamińska Monika                                                         
  4. Kazimierczak Magdalena                                           
  5. Kubica-Grygiel Anna                                                    
  6. Małecka-Drozd                Natalia                                                
  7. Mazur  Dominika                                                          
  8. Nocoń Kamila                                                                 
  9. Rusek-Karska Magdalena                                          
  10. Sajecki Tomasz                                                                              
  11. Stępień               Urszula                                                              
  12. Wawrzynkiewicz Marta                                                              

I przedłużenie studiów

  1. Golińska Beata                                                               
  2. Jeleń-Motarska Katarzyna                                        
  3. Kalicki Piotr                                                                      
  4. Kucia Agata                                                                      
  5. Kunicka-Zyzman Agata                                                
  6. Miszk Łukasz                                                                   
  7. Miścicki Wawrzyniec                                                    
  8. Olender Katarzyna                                                                       
  9. Stanecka Ewa                                                                  

II przedłużenie studiów

  1. Cieśla Magda                                                                    
  2. Fulińska Agnieszka                                                         
  3. Hipp Krzysztof                                                                
  4. Juszczyk-Futkowska Katarzyna                                 
  5. Kasiński Michał                                                              
  6. Marzec Edyta                                                                   
  7. Rosińska-Balik Karolina                                                
  8. Smagur Emilia                                                                  
  9. Zarzecka-Szubińska Katarzyna                                  
  10. Zyzman Armand